Vítejte na stránkách basketbalového klubu
Sokol Nusle
sokolnusle.sklub.cz

U15 pokračují ve vítězné šňůře

U15 čekali o víkendu dva dosud neznámí soupeři - běhavé béčko Hradce (06) a naopak urostlejší, ale ne tolik zkušená Jihlava. V obou zápasech se nám podařilo zvítězit nakonec vlastně bez potíží, byť poločas byly vždy vyrovnané. Zatímco v sobotu jsme se přizpůsobili rychlé a nekomplikované hře soupeře, sami jsme běhali a pak prostě jen projevili více zkušenosti, v neděli jsme naopak první půlku proklopýtali, nebránili jsme a vůbec působili dost nejistě. I tentokrát jsme se ale dokázali k naší hře vrátit a druhý poločas jsme nakonec vyhráli dost jasně 47:10.

Liga je tedy pro nás zatím jak dobrou školou (i když je jasné, že ti nejlepší jsou ještě dál), ale i odměnou za to, že jsme se po nepostupu v létě nerozpadli a hráli dál, dílčí úspěchy jsou pro nás teď o to cennější. Škoda jen, že na některé další zápasy opět nebudeme zdaleka kompletní (zejm. hory), jinak bychom mohli jistě bojovat i o 1.místo v naší skupině, na kterém momentálně jsme.

Sokol Hradec Králové "B" - Sokol Nusle 42:68

Střelba: Freitasová 20 (4/1, 1x3), Nenadálová 11 (1x3), Šťastná 10, Pavlicová 9 (1x3, 2/2), Šturmová 6 (2/2), Synková 5 (3/1), Albrechtová 5 (2/1), Křelinová 2

BC Vysočina - Sokol Nusle 38:77

Střelba: Pavlicová 19 (1x3), Freitasová 17 (3/3), Albrechtová 13 (1x3, 2/2), Šturmová 9 (2/1), Nenadálová 7 (1x3, 2/0), Synková 6, Šťastná 4, Janků 2, Křelinová 2/0