U17: Nadělili jsme si vysoké vítězství

Předvánoční dohrávka po výborné 3. čtvrtině v náš prospěch.

Sokol Nusle - HB Basket B 94:43 (41:27)
Albrechtová Daniela 14, Nenadálová Anežka 14, Pavlicová Aneta 14, Oubrechtová Markéta 13, Freitas Lopesová Ema 9, Synková Barbora 8, Šturmová Sofie 7, Janku Marie Rene 6, Končelíková Josefína 5, Šťastná Adéla 4, Dolnik Tatiana 0, Křelinová Julie 0

Začátek zápasu byl z naší strany trochu rozpačitý a chvíli nám trvalo, než jsme se dostali do tempa. Vypracovali jsme si v průběhu druhé čtvrtiny až 20bodový náskok, ale poslední 2 minuty prvního poločasu jsme po větším prostřídání prohráli 0:8. Nicméně po změně stran jsme na oslabeného soupeře vlétli a úsekem, který jsme vyhráli 14:0 jsme v podstatě rozhodli o vítězi. Celou 3.čtvrtinu jsme vyhráli 31:4. Druhý poločas byl z naší strany povedenější a byly k vidění i pěkné basketbalové akce. Podali jsme slušný týmový výkon, o čemž svědčí i bodové rozložení.
Stále můžeme pomýšlet na 2. místo ve skupině. Potřebujeme však uspět v posledních 2 utkáních základní části, která nás čekají po Novém roce.
Opět děkujeme všem za fandění a podporu a přejeme krásné svátky a vše nejlepší do nového roku.