Blíží se společná příprava na novou sezónu

Známe již rozlosování všech soutěží ČBF

Již za necelý týden zahájí společnou přípravu družstva žen, juniorek a kadetek. Po týdnu v Praze odjedou na soustředění do Písku, které bude probíhat převážně v hale a poslední týden bude letní příprava vrcholit na domácí palubovce na Květnici, kde si budeme zvykat na nové koše.

Ženy stejně jako loni zahají soutěž předposledním a posledním kolem doma proti Tišnovu (bývalé družstvo NoemArch Brno) a Olomouci (19. a 20.září). Dálšími soupeři postupně budou Kralupy, nováček z Litoměřic, Pardubice, Pečky, které se po roční pauze vracejí do 1.ligy, SŠMH Brno, Valosun Brno B a před vánoci dvojička s Jabloncem. Vypadá to, že se nám podaří posílit kádr a proto bychom letos určitě chtěli útočit na play-off.

Rozpis 1.ligy žen (pozor, první zápasy jsou až na konci rozpisu)

Juniorky (U19) začínají sezónu také posledním kolem poslední víkend v září doma proti Ústí nad Labem a Mostu. V dalších kolech se postupně utkají s Prosekem, Litoměřicemi, Slavií Praha, USK B, Kladnem, Aritmou, Varnsdorfem, Libercem a ve dvojičce s DBaK. Cílem by mělo být určitě stejně jako loni play-off, bude však záležet v jakých sestavách budeme k jednotlivým zápasům nastupovat.

Rozpis DL U19 (pozor, první zápasy jsou až na konci rozpisu)

Kadetky (U17) zahajují sezónu "až" v říjnu a dokonce prvním kolem :) Hned na úvod zajíždí na půdu silné České Lípy a do Ústí nad Labem. Dalšími soupeři mladších dorostenek budou Brandýs nad Labem, USK B, DBaK, Klatovy, HB Basket, BA Sparta B, Most, Karlovy Vary a Jablonec. I v této soutěži bychom chtěli bojovat o horní příčky tabulky a také dávat příležitost mladším hráčkám v získávání zkušeností.

Rozpis DL U17

Stejně jako loni je přihlášeno "B" družstvo dorostenek do krajského přeboru Středočeského kraje, kde našimi soupeři budou - Poděbrady, Xreme Tigers, Aritma, Kralupy, Benešov. Soutěž se hraje čtyřkolově každý s každým a začínáme první říjnový víkend doma.

Rozpis KP U19+U17 B

Starší žákyně (U15) budou hrát nadregionální soutěž, kde jim soupeři budou BCM Sokolov, Beroun, Ústí nad Labem, USK B.

Rozpis U15

Mladší žákyně (U14) se zúčastní žákovské ligy, ve které se představí proti týmům z Trutnova, Jičína, Litoměřic, USK, Proseka, Říčan, Pelhřimova, Hradce Králové, Pardubic a BA Sparta.

Rozpis U14

Žádné nadcházející události.