ŽENY B: Páté vítězství v řadě

V páteční podvečer jsme odehráli velmi tvrdé utkání v Počernicích.

Sokol Dolní Počernice "A" - Sokol Nusle "B" 51:69 (29:27)
Mervínská Gabriela 17, Semgady Charlotte Lulu 14, Plačková Laura 11, Löflerová Markéta 8, Červenková Lucie 6, Černá Barbora 4, Matějčková Barbora 4, Müllerová Veronika 4, Novotná Tereza 1, Němcová Dominika 0, Novotná Michaela 0, Svobodová Tereza 0

Do utkání jsme nastupovali jako favorit, což jsme v úvodu potvrzovali. Jenže se závěrem první čtvrtiny a v celé druhé části jsme kupili jednu ztrátu za druhou a nechávali domácí se prosazovat, přestože kvalita byla jasně na naší straně. O výsledku tak rozhodla třetí část, kterou jsme vyhráli 10:23, když jsme předváděli aktivní obranu a zpřesnili hru v útoku.
Zápas byl velmi tvrdý místy až za hranicí. Bohužel k tomu přispěli rozhodčí, kteří 38 minut nechali hodně benevolentní průběh a snažili se to dohnat až v posledních 2 mniutách. Naštěstí kromě několika šrámů nedošlo k žádnému velkému zranění.
Příští týden nás čeká zápas s Libochovicemi, které každoročně obsazují přední příčky přeboru a letošní ročník nebude výjimkou.