Vítejte na stránkách basketbalového klubu
Sokol Nusle
sokolnusle.sklub.cz

U19: Cenná výhra v Karlových Varech

Koš z půlky, prohraný závěr poločasu, obrat ve 3. čtvrtině, zima - hlavní události sobotního zápasu.

BK Loko K.Vary - Sokol Nusle 54:61 (32:27)
Albrechtová Daniela 22, Chalupová Eliška 9, Freitas Lopesová Ema 6, Janku Marie Rene 6, Synková Barbora 6, Kyselicová Karolína 4, Pavlicová Aneta 3, Šturmová Sofie 3, Nenadálová Ela 2, Kryšpínová Athina 0

Po náročné zasněžené cestě do Karlových Varů nás čekal neméně náročný zápas v "ledové" aréně v Jízdárenské. Ve výborné atmosféře se domácí snažili o agresivní obranu, kterou střídali se zónovou. My jsme naopak byli v prvním poločase hodně benevolentní. Přesto jsme si drželi mírné vedení, ale poslední minuty první půle jsme nezvládli a nechali domácí několikrát 1 na 0 a tak v poločase bylo skóre +5 pro Vary. Rozhodující byl začátek 3.čtvrtiny, do které jsme vstoupili daleko soustředěnější v obraně a podařilo se nám náskok stáhnout a vybudovat si několikabodové vedení, které už jsme udrželi až do konce. Cenná, vybojovaná výhra proti kvalitnímu soupeři. Škoda neproměnění 18 trestných hodů, které nás trochu brzily.

BA Louny - Sokol Nusle 38:99 (16:54)
Albrechtová Daniela 19, Freitas Lopesová Ema 15, Chalupová Eliška 12, Janku Marie Rene 12, Kyselicová Karolína 12, Synková Barbora 12, Šturmová Sofie 9, Pavlicová Aneta 6, Kryšpínová Athina 2

V neděli jsme zajížděli do Loun a tentokrát jsme nastupovali v roli jasného favorita. Tuto roli jsme od začátku potvrzovali a šňůrou 0:23 jsme určili ráz zápasu. Domácí nastoupili ne zcela kompletní, ale i přes vysokou prohru se snažili hrát po celou dobu a nedovolili nám polevit, za což jim patří díky a respekt. Do naší střelecké listiny se zapsaly všechny hráčky. Opět nás tradičně hlasitě povzbuzovali rodiče - díky!

Za 14 dní nás čekají soupeři z horní části tabulky - DBaK a Klatovy. Přijďte nás podpořit.:)