Vítejte na stránkách basketbalového klubu
Sokol Nusle
sokolnusle.sklub.cz

U17: Kra kož cup 2014

V pátek 12.9 jsme s týmem U17 odjely na přípravný turnaj do Kožlan. Krakož cupu se účastnilo celkem 7 týmů. Hrálo se každý s každým 4 x 9 minut hrubého.

Pátek 12.9.

Sokol Nusle- Most 21:29

Matějčková B. 8, Soukalová 4, Obešlová 3, Provazníková 2, Mährischlová 1, Melzerová 1

Do pátečního utkání jsme nastoupily naprosto nekoncentrované. Vypadalo to, jako kdybychom hrály spolu poprvé. O míče jsme přicházely po vlastních zbytečných chybách.

Sobota 13.9

Sokol Nusle- Karlovy Vary 25:37

Matějčková B. 12, Soukalová 6, Matějčková K. 2, Provazníková 2, Mährischlová 2, Melzerová 1

Do tohoto utkání jako kdyby nastoupilo jiné družstvo, než předchozí den. Do poločasu bylo skóre vyrovnané. Nejvíce jsme soupeře převyšovaly v útočném doskakování. V druhém poločase se nám nedařilo proměňovat jednoduché střely a naráz jsme prohrávaly rozdílem 8 bodů.

Sokol Nusle- BK Kralupy 34:55

Provazníková 12, Mährischlová 10, Matějčková B. 8, Obešlová 7, Jiřičná 6, Matějčková K. 4, Melzerová 4, Soukalová 2 , Kézrová 2

V tomto utkání jsme si vyzkoušely praktikovat zónový press, který nám ze začátku vycházel. Po odskočení o několik bodů jsme ovšem polevily. Začaly se objevovat základní nedostatky a to hlavně v nedůsledném odstavování.

Sokol Nusle- Česká Lípa 36:32

Matějčková B. 11, Mährischlová 6, Soukalová 5, Melzerová 5, Provazníková 4, Matějčková K. 3, Obešlová 2

V tomto utkání jsme podaly nejlepší výkon. Soupeřky jsme díky presové obraně nutily ke ztátám, které jsme využívaly v rychlém protiútoku. Ten se nám dařil úspěšné zakončovat. V závěru, kdy to bylo o koš, jsme udělaly pár taktických chyb, které nás mohly stát vítězství.

Neděle 14.9

Sokol Nusle- DbaK 21:50

Melzerová 6, Soukalová 5, Matějčková K. 4, Jiřičná 2, Matějčková B. 2, Mährischlová 2

V nedělním ranním utkání nás soupeř jasně přehrál díky své dravosti a bojovnosti. Soupeřky byly všude o krok před námi a ve všech činnostech byly důslednější.

Sokol Nusle- Kladno 41:24

Melzerová 7, Matějčková B. 7, Mährischlová 7, Provazníková 6, Matějčková K. 6, Soukalová 4, Jiřičná 2, Obešlová 2

Proti Kladnu jsme odehrály průměrné utkání.

Nakonec díky nejhoršímu skóre v minitabulce Nusle- Česká Lípa- Karlovy Vary jsme skončily na 5. místě. Bára Matějčková byla zařazena do All stars turnaje a Klajda Matějčková vyhrála nejlepší trestné hody.

Turnaj byl opět skvěle zorganizován a splnil naše očekávání.