Vítejte na stránkách basketbalového klubu
Sokol Nusle
sokolnusle.sklub.cz

U14: Úvod sezóny žákovské ligy na 50%

U14 zahájily sezónu 2015-2016 vítězstvím nad neúplným Trutnovem 88:29. Proti v tuto chvíli slabšímu soupeři se dařilo střelecky oporám týmu, kde jsme ovšem selhávali byla obrana a oba doskoky. Body : Míšková-27, Hradová, Hrušáková,Košátková - 2; Chlupatá - 8; Reichmannová - 20; Brejchová - 17; Synková - 10 ;  TH  3/3

Nedělní soupeř z Jičína nás přejel jako rychlík. 41:92     Úvod utkání se nám sice velmi vydařil, tři rychlé koše a vedení  6:0 trochu soupeře překvapil, ale zřejmě i nás, protože pak to začalo. Nedali jsme několik jasných šancí a soupeř naskočil a během pár minut skóre vyrovnal a začal navyšovat. Nám střelba totálně vybouchla, ale co bylo horší přestali jsme úplně bránit. Do konce čtvrtiny jsme dali už jen 3 body a prohráli jí 9:23. V tomto duchu probíhalo utkání dál a my v II. čtvrtině nedali ani bod 9:47. Psychika  hráček na bodu mrazu...... Lehké probuzení  v závěru utkání nepatrně naznačilo, že víme o čem tato hra je, ale těžko dohánět 40 bodový náskok soupeře.   Body: Míšková-9; Reichmannová - 8; Chlupatá - 2; Brejchová - 12; Synková - 10    TH 5/5