sokolnusle.sklub.cz

U19: Z Litoměřic vezeme překvapivou výhru

Slovan Litoměřice 56:78 (26:36)
Matějčková Barbora 23, Lacinová Anna 16, Černá Barbora 10, Melzerová Johana 7, Soukalová Tereza 6, Hrabětová Václava 5, Jiřičná Kateřina 3, Mährischlová Veronika 3, Novotná Tereza 3, Obešlová Barbora 2, Matějčková Klára 0, Svobodová Tereza 0

Po sobotním volnu jsme zajížděli v neděli na půdu jednoho z adeptů na přední příčky soutěže Litoměřic, které se spojily v této kategorii s Prosekem. Tentokrát jsme nebyli v roli favorita, zvláště po vysoké prohře v přípravě, ale domácí jsme dokonale zaskočili. DObře jsme bránili a pokud jsme se vyvarovali výpadků na obranném doskoku, tak si soupeřky vypracovávali pozici celkem těžko. Jediný větší výpadek jsme měli v úvodu 2.čtvrtiny, který jsme prohráli 10:0, ale pak už jsme měli zápas víceméně pod kontrolou. Snažili jsme se udržovat širokou rotaci, což se v druhé čtvrtině projevilo a měli jsme více sil. Přes vysokou výhru se nám podařilo vyprodukovat 27 ztrát, což je velké luxus, ale na druhou stranu jsme měli 20 asistencí, což je pěkné číslo. Naprosto zasloužená výjra, která by nás mohla nakopnout do další práce!
Za 14 dní hrajeme doma s USK a Slavií. Oba naši soupeři zatím 4x vysoko vyhráli, ale my to budeme chtít změnit!