sokolnusle.sklub.cz

U15: Začal nový ročník žákovské ligy

Starší žákyně začaly soutěž neúspěšně a na hřištích soupeřů podlehly.

O víkendu 17.-18.9. začala děvčata  U15 hrát svou Žákovskou ligu.

Říčany - Nusle  81:69 (Karlos-24,  Ivana 18, Anděla  7, Zuza K. 7, Krepák 6, Zuzana Š. 4, Dáda 2, Almička 1)  ;  Fauly 13 , TH 18/10.

První tři minuty velmi pěkná hra, pak až do konce prvního poločasu nic ...43:22 v druhé části hry jsme zabojovali, bohužel i zde byly výpadky a tak konečná prohra je o 12

V neděli jsme jeli do Pardubic kde jsme drželi krok se soupeřem první poločas 27:24,  druhý poločas nás soupeř přejel jako rychlík  77:48  .... (Andělka, Karlos 10,  Krepák 9, Ivana 7,  Zuza K., Adla 4, Chlup, Dáda 2) ; Fauly 17 (soupeř 28), TH 27/12 . Prohra o 29.

Oba soupeři byli hratelní a oba zápasy byly jako přes kopírák.... nebráníme, neodstavujeme, nedoskočíme a co je nejhorší nebojujeme a pokud se aspoň jeden bojovník najde pak se nenecháme strhnout k lepšímu výkonu a bojovník to vzdá taky.

Jsem hodně rozzlobená, mám pocit, že většině  hráček je úplně fuk, že jsme prohráli, že to vadí jenom mě.