Sokol Nusle

Vítejte na stránkách basketbalového klubu
Sokol Nusle
sokolnusle.sklub.cz

Příští zápas

U19: Šťastné vítězství na úvod soutěže

U19: Šťastné vítězství na úvod soutěže

Jako poslední rozehrály republikovou soutěž juniorky a přípsaly si velmi šťastné vítězství po velmi špatném výkonu.

Basket Pastelka Mladá Boleslav - Sokol Nusle 77:79 (22:18,38:35,57:59)
Míšková Ivana 18, Chlupatá Martina 13, Kalačová Zuzana 13, Oubrechtová Markéta 7, Krupková Hana 6, Vilhumová Kateřina 6, Bahor Alma 5, Šťovíčková Zuzana 5, Vanduchová Diana 4, Jebavá Adéla 2, Freitas Lopesová Ema 0
Fauly: 27:37

Úvod zápasu trochu ovlivnila dopravní situace, když jsme se scházeli postupně pár minut před začátkem. Většina zápasu nebyla na úrovni dorostenecké ligy, ale zapadla by spíše do nadregionální ligy. Domácí hrály nadšeně a bojovně, nenechali nás dát jednoduchý koš, vraceli se důsledně do obrany, bránili na nohou a bylo jich plné hřiště. My jsme naopak mysleli, že se zápas vyhraje sám a to, co jsme předváděli, nemělo s basketbalem nic společného. Velmi málo světlých okamžiků jsme zastínili nepřeberným množstvím ztrát a naivních akcí. V prvním poločase nás držela hlavně Markéta Oubrechtová. Selhávali jsme bohužel i na obranné polovině, kdy jsme byli všude o krok později (pokud jsme vůbec krok udělali). Neexistoval návrat do obrany, raději jsme se snažili vypíchnout míč, často naivně, a tím dávali domácím jednoduché střely. V domácím dresu vynikala hlavně hráčka s číslem 11 Vítovská.
Začátek druhého poločasu pokračoval naší mizérií a marně jsme hledali někoho, kdo by nás nakopnul. Nakonec se jím stal pan rozhodčí Poživil, který po 2 technických chybách dokázal naše hráčky přece jen trochu nabudit a vrátili jsme se do zápasu. Nutno říct, že se změnil trend v pískání faulů, když do té doby bylo množstvní trestných hodů jasně ve prospěch domácích, tak po TCH se poměr vyrovnal. Takže děkujeme a posíláme veto.
V posledních 15 minutách se trochu střelecky probudili naše podkošové hráčky Iva a Martina a přidala se bodově i Zuzka Kalačová. Do poslední minuty jsme vstupovali se 4 bodovým náskokem, ale domácí ještě stačili vyrovnat. Rozhodly nakonec trestné hody v posledních 30 vteřinách, kdy nám stačila 50% úspěšnost na výhru. Vzhledem k výkonu, můžeme být za výhru velmi rádi.

Musíme se vrátit zase k poctivému tréninku a ukázat v zápase, že umíme hrát mnohem lépe. 

Za 14 dní nás čekají soupeři ze severu Čech, Litoměřice a Ústí nad Labem.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. KP Brno 6 474:298 12
2. Sokol Nusle 6 429:372 10
3. BK Strakonice 6 373:442 8
4. TJ Bižuterie Jablonec.. 6 255:419 6

Kompletní tabulka

Poslední zápas

Sokol Nusle
KP Brno
55:78
Podrobnosti
HLEDÁME TRENÉRA K MLÁDEŽI. V PŘÍPADĚ ZÁJMU PIŠTĚ NA: sokolnusle@volny.cz

Nejbližší narozeniny

03.08.2021 Jana Fetrová (33)
04.08.2021 Anna Tóthová (15)
07.08.2021 Jesika Hibalová (18)
07.08.2021 Ondřej Švec (36)
12.08.2021 Tereza Barnetová (29)

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 68797
Posledních 30 dnů: 116 | Posledních 7 dnů: 38 | Poslední den: 3

© 2021 Sokol Nusle | Všechna práva vyhrazena | oukey@volny.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne