Vítejte na stránkách basketbalového klubu
Sokol Nusle
sokolnusle.sklub.cz

ŽENY: Po boji v play-off postupujeme na F4

Velmi napínavou a vyrovnanou sérii se Spartou nakonec rozhodl pátý zápas na Květnici.

Výsledky jednotlivých zápasů:
1.zápas
2.zápas
3.zápas
4.zápas
5.zápas

Všechna utkání byla velmi vyrovnaná a první 4 zápasy skončily velmi těsným rozdílem. Sparta hrála tradičně tvrdě a důrazně a nevypustila žádný souboj. Nedovolila nám jednoduchou střelu a držela vysoké tempo v podstatě po celých 5 zápasů. My jsme se snažili využívat naší síly pod košem, ale stálo nás to spoustu sil a šrámů. Ve čtvrtém zápase za stavu 1:2 jsme prohrávali zhruba 2 a půl minuty před koncem o 6 a naše naděje byly hodně nízko. Díky přesné střlbě z dálky jsme se vrátili do zápasu a dokázali urvat výhru "za minutu 12".
Pátý zápas jsme od stavu 0:2 pro soupeře převzali do svých rukou a vybojovali postup na premiérové final four 1.ligy. Nutno smeknout před soupeřem, jak odehrál celou sérii, ale hlavně také před našimi hráčkami, že to v krizové situaci nezabalily a dokázali sérii otočit.
V sobotu 30.4. nás čeká na Královce semifinále proti Havířovu. Budeme se těšit na vaši podporu, stejně jako při pátém zápasu, kdy jste nás hnali za výhrou. My zadřem třísky.